Ööbimisest, info külastajale, transport Lelle

Sularaha

Nagu väiksematele kohtadele kombeks, nii ka käib ka Lelles arveldamine sularahas. Lähim sein, mis mingist pillust sularha pritsib, asub Kehtnas ja seejärel juba Raplas ja Türil. Kogumispõrsad katki ja taskud paberit ning rauda täis!

Kohapeal ööbimisvõimalus, kaasa võtta magamiskott.

Ööbimine on tasuta või võib ka öelda, et kuulub pileti hinna sisse. Midagi ekstra maksma ei pea.

Toimub see kogu üritusega samas ruumis. Peale viimase bändi lõppu, nii pea kui suurem rahvamass on oma kodutee leidnud, saab oma magamiskoti,lebomati või telgi lahti rullida ning just lõppenud festivali taas kord läbi elada, kuid siis juba virtuaalses unehõlmas.

Rahulikku und!

Klaastaaraga sisse ei pääse.

Lähtuvalt Kehtna valla avaliku korra eeskirjast on alla 18-aastastel isikutel keelatud omandada ja tarvitada alkoholi, joovastavaid aineid ja tubakatooteid; alla 16-aastastel alaealistel isikutel keelatud viibida ilma täiskasvanud saatjata avalikes kohtades kell 23.00-06.00. Vastava eeskirja vastu eksinud isikud eemaldatakse festivali ruumidest.

Meie üritus juhindub Kehtna valla avaliku korra eeskirjast.

Kuidas kohale jõuda
Lelle asub Rapla ja Türi vahelise maantee ääres.
Lelle saab Tallinnast, Pärnust, Raplast ja Türilt rongi ning bussiga. Tartust bussiga.
Bussiga tulekuks vaata www.tpilet.ee või rongiga tulemise võimalusi www.Edel.ee.

Toimumiskoht Lelle Rahvamaja Viljandi mnt 46 Lelle Raplamaa.
Bussijaamast tule mööda Pärnu mnt. Keera esimesest suurest teest alla paremale (seal kus puust viidad). Paremat kätt kolmas hoone (mööda ei anna minna). Vahemaa ligikaudu 800 m.
Kui raudteejaamast, tule mööda Sputniku (otse) tänvat. Poe juurest keera vasakule Viljandi mnt peale. Sealt veidi otse ja siis paremal (suurest ristist). Veidi edasi ning kui vasakut kätt viidad, keera alla kultuurimaja poole. Vahemaa u ~ 850 m, max 10 min.

Asukoht, peatused, poed ja marsuudid kaardil.