Tühista tellimus

Uudised

Lelle Alternatiiv '10 esinejad on selgunud

Selgunud on 9.-11. juulil toimuva muusikafestivali Lelle Alternatiiv '10 esinejad. Seitsmendat korda Raplamaal Lelles toimuval alternatiivmuusika festivalil astuvad üles 100 ansamblit Eestist ja välismaalt.

Suve suurimaid ja omanäolisemaid vabaõhu muusikafestivale Lelle Alternatiiv toimub sel aastal mastaapsemalt kui iial varem. 9.-11. juulini rõõmustavad Lelles publikut 100 artisti. „Artistid, nagu ürituse publikki, on kõige erinevamate muusikastiilide esindajad ja austajad ning selle unikaalse ürituse tarbeks tullakse kohale nii kaugematest Eesti paikadest kui ka välisriikidest,“ lausus festivali korraldaja Vallo Hansen. „Lelle Alternatiiv on tuntud teistsuguse lähenemise ning esmapilgul ulmeliste ideede eduka elluviimise poolest. Olgu nimetatud kasvõi kahe aasta tagune üritus, kui festivalil mängis 64 ansamblit – seda ilma pausideta kolmekümne kahe järjestikkuse tunni jooksul. Tänavuaastane kontseptsioon on veelgi laiahaardelisem,“ märkis Hansen.

Vallo Hanseni sõnul avaldas festivalil ülesastumise soovi 250 artisti. Enim publiku hääli kogunud ning korraldajate kuulmismeeli erutanud kandidaatidest valiti välja 100 õnnelikku, kes pääsevad esinema. Artistid näitavad oma kunsti neljal täismõõdus kontsertlaval. Lisaks on töös ööklubi ja akustilise kontserdi omadusi ühildav „Hommikuklubi”.Täielik ajakava ning info ürituse ja esinejate kohta asub aadressil www.lellealternatiiv.ee.

Piletite müük stardib!

Lelle Alternatiiv 2010 piletite eelmüük on alanud. Lelle Alternatiivi kodulehel algab kolmapäeval Eesti ürituste- ja muusikamaastikul uudse lähenemisega piletimüük. Alates 07.04.10 pakub muusikafestival Lelle Alternatiiv külastajatele võimalust soetada endale festivali pilet lihtsalt ja mugavalt oma kodulehelt.

9.-11. juulil Lelles toimuvale festivalile saab pileti osta igaüks. Vajutades kodulehel nupule “Osta pilet” oledki meie poes. Valid sobiva koguse pileteid ja maksad läbi internetipanga. Pilet jõuab koju kätte e-posti teel. Prindid selle välja ja peopaiga uksed on sinu jaoks valla.

Nagu eelnevalt lubatud, võimaldame kuni 13. juunini soetada pääsmeid 175 krooniga. Hiljem ja kohapealt ostes on hinnaks 200 krooni.

 

Lelle Alternatiiv 2010 piletite eelmüük on alanud.  Lelle Alternatiivi kodulehel www.lellealternatiiv.ee algab kolmapäeval Eesti ürituste- ja muusikamaastikul uudse lähenemisega piletimüük. Alates 07.04.10 pakub muusikafestival Lelle Alternatiiv külastajatele võimalust soetada endale festivali pilet lihtsalt ja mugavalt oma kodulehelt.

 

9.-11. juulil Lelles toimuvale festivalile saab pileti osta igaüks. Vajutades kodulehel nupule “Osta pilet” oledki meie poes. Valid sobiva koguse pileteid ja maksad läbi internetipanga. Pilet jõuab koju kätte e-posti teel. Prindid selle välja ja peopaiga uksed on sinu jaoks valla.

 

Nagu eelnevalt lubatud, võimaldame kuni 13. juunini soetada pääsmeid 175 krooniga. Hiljem ja kohapealt ostes on hinnaks 200 krooni.

Lelle Alternatiiv 2010 alustab!

Tänavu juba seitsmendat aastat aset leidev muusikafestival Lelle Alternatiiv on oma püsikülastajate seas muutunud mõneti kultuslikuks. Tähtsaim osa selles on kahtlemata olnud külastajatel ja vabatahtlikel endil, kes oma sünergiaga on aasta aasta järel moodustanud maagilise ja vabameelse õhkkonna. Ei saa alahinnata ka Imsi mäe- ja järveäärse kaunist loodust ega loomulikult bände. Viimasel kahel suvisel Alternatiivil kokku on mänginud üle saja eripalgelise ansambli Eestist ja välismaalt. Sel aastal rõõmustab publikut kolmveerandsada esinejat neljal eri-ilmelisel laval. Peale rokkbändide on tänavu oodatud ka folki, elektroonikat ja teisi muusikasuundi viljelevad artistid. Lisaks veel kõiksugu esinejad, kelle etteasted ei pruugigi tingimata muusikaga seotud olla. Publikule avaneb seega ekstravagantne meelelahutuse assortii, mis keerleb peatusteta reede õhtust pühapäeva hommikuni.

Selleks, et Lelle Alternatiivile jõuaksid parimad võimalikud esinejad, on lava-aja soovijatel ennast mai keskpaigani meie kodulehel – www.lellealternatiiv.ee – võimalik registreerida. End kirja pannud artiste saavad kodulehe külastajad hinnata ja arvustada. Põnevamatele ja paremaid hääli saanud etteastetele esitatakse juuni alguses esinemiskutse.

Ülimalt oluline ürituse toimumiseks on ka vabatahtlike abistajate osalus. Kuna Lelle Alternatiiv on mitte-tulunduslik üritus, vajame me teie abikäsi selle teostamiseks. Mida vabatahtliku töö endast täpselt kujutab saab lugeda meie kodulehelt. Samuti on sealt juba praegu võimalik valida meelepäraseid ülesandeid ennast abistajaks registreerides.

Seega muusikud ja kõik teised ägedad esinejad – pange oma nimi kirja. Kui seekord lavale ei kipu, tulge meile appi. Või tulge lihtsalt nautima! Eelmüügis maksab pilet vaid 175 krooni, kohapeal 200. Milline iganes osalemise alternatiiv sobib - suve parim elamus on 9-11 juulil Lelles garanteeritud!