Tühista tellimus

Uudised

Veebruari Alternatiiv 2013

Nii kui igal aastal tulevad jõulud tuleb järjepidevalt ka Veebruari Alternatiiv!
Algusega 9.02.13 18:00.

Teretulemast Sina!

Oled bändimees või bändimehe austaja, oled lihtsalt fänn või paadunud muusikasõber, siis igal juhul jaga järgnevat teadet!

Veebruari Alternatiiv otsib lavalaudade kulutajaid.

Ühtekokku saab lavale kaheksa kollektiivi, kellest neli on tänaseks juba paigas, kuid ülejäänud neli tulevad teie ehk registreerunute seast. Ja kes ei mahu lavale, see mahub lava ette!

Bändile anname tugeva käepigistuse ja fantastilise lavakogemuse unustamatus Lelles. Tulemas on kaks lava, väljas ja sees. Lugesid õigesti, jah väljas, jah külmaga, jah lumega - seda ekstravagantsem saab püünel käik olema!

Pane ennast kirja ja ole kohal.

Pileti saad osta juba täna!

 

Lelles on alati hea muusika!

Veebruari Alternatiiv kutsub taaskord Lelle!

Veebruari Alternatiiv kutsub Sind veebruari teisel nädalavahetusel taaskord Lelle!
11. veebruaril kell 18 antakse Lelle kultuurimajas avapauk selle talve kõige rajumale muusikaüritusele – Veebruari Alternatiiv.

Olgu väljas käre pakane või päikesevarjutus – me oleme Sinu peale mõelnud. Kella 18st kella 21 toimub pidu
väljas ja seejärel kolime tuppa. Oma auto või kelgu saad ilusasti ära parkida. Aga kui soovid meie baarileti ääres pakutavast osa saada ja rooli istuda ei saa, on peosaalis ööbimisvõimalus olemas.

Esinejad on hoolikalt valitud ja annavad endast rohkem kui kõik, et Sinu õhtu jääks pikalt meelde. Bändidega saad tutvust teha meie kodulehe kaudu.

Kõik see maksab eelmüügist vaid 3€ ja kohapeal 4€ eurot. Pole paha, või mis?!

Kohtume Lelles!

Veebruari Alternatiiv 2012

Veebruari Alternatiiv 2012 toimub 11. veebruaril algusega 18:00 Lelle Kultuurimajas.

Lisainfo foorumist ja erilehelt.

Lelle Alternatiiv 2011 jääb ära

Tuleb kurbusega teatada, et 8.-10.juulil toimuma pidanud Lelle Alternatiiv jääb sel aastal läbi viimata. Kui mõne aja eest rõõmustasime, et kuuldused festivali surmast on liialdatud, siis nüüd tuleb tõdeda vastupidist...
Tegemist on üritusega, mida on aastaid läbi viidud erinevate fondide ja toetajate kaasabil. Sel aastal jäi ressurssi liiga väheks, et Alternatiiv tuntud headuses toimuda saaks. Festivali korraldajad olid valiku ees, kas lasta ürituse taseme latti alla või jätta festival ära. Valik langes viimase kasuks.
Samas ei tähenda see siiski, et Lelle Alternatiiv oleks jäädavalt kadunud, vaid ära jääb käesoleva aasta festival. Hoidke aga kõrvad-silmad 2012. aasta osas lahti!
Bändid, kes end üritusele registreerisid, on jätkuvalt meie kodukal näha ja kuulata, nagu ka 2010.aasta artistid. Nii et kodulehe kaudu on võimalik veidikenegi Alternatiivi õhku nuusutada.
Korraldustiim tänab kõiki registreerunud artiste, abilisi ja koostööpartnereid.
Kohtume tulevikus!

Lelle Alternatiividel on viimaste aastate jooksul üles astunud üle paarisaja ansambli Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Rootsist ning abiks olnud üle 200 vabatahtliku.
Lelle Alternatiiv sai alguse aastal 2004, kui Lelle noormeeste bänd KukeProtest otsis esinemisväljundit. Kuna esinemiskohti ei leitud, korraldati ise festival.


Lelle Alternatiivi meeskond

Avatud on plaadimasin

Esimesed pääsukesed on oma pesadest välja lennanud ehk Lelle Alternatiiv 2011-le on esimesed bändid registreerunud. Ja me ei kavatse neid teie eest varjata. Vastupidi - avatud on plaadimasin, mille abil saate mugavalt artiste kuulata. Siit saate kuulata kõiki registreerunuid. Samas on võimalik ka nimekirja kitsendada. Selleks vajuta filtreeri ja vali välja just endale maitsele sobivad artistid. Lisaks - igal artistil on olemas püsilink, mille abil saate lemmikuid sotsiaalse meedia kaudu sõpradelegi tutvustada.
Seega, tule püüa linnud kinni ehk asu muusikat nautima!

Lelle Alternatiiv tuleb taas

„Kuuldused minu surmast on liialdatud,“ teatab Lelle Alternatiiv. Kesksuvel, 8.-10. juulini toimub Lelles Raplamaal Lelle Alternatiiv 2011.
 
Juba kaheksandat korda toimuval Alternatiivil rokib mitukümmend bändi Eestist ja välismaalt kauni Imsi mäe ja järve ümbruses reede õhtust pühapäeva hommikuni välja.
 
Eesti alternatiivmuusika lipulaevaks olevale festivalile algas esmaspäevast 07. märtsist esinejate registreerimine. Oled lembelaulik või kuulud kõige karmimat punki vilelevasse kollektiivi, vahet pole- meie uksed on sinu jaoks valla! Tule registreeri end meie kodulehel www.lellealternatiiv.ee. Uuendusena ootame sel aastal ka muu valdkonna artiste- luuletajaid, jutuvestjaid, kunstnikke jne.
 
Bändide registreerimine kestab 8. maini. Selleks ajaks registreerunuid saavad kõik huvilised meie kodulehe kaudu hinnata-arvustada. Põnevamad ja enim kiidusõnu pälvinud esinejad saavad esinemiskutse suvisele Alternatiivile.
 
Eelnevad seitse Lelle Alternatiivi on saanud võimalikuks vaid tänu vabatahtlike tänuväärsele panusele. Kuna tegemist on mittetulundusliku üritusega, vajame me teie abikäsi ka uue festivali õnnestumiseks. Oma panuse andmiseks tuleks end meie kodulehel registreerida. Täpsemalt vabatahtlike tööst saab lugeda www.lellealternatiiv.ee
 
Lelle Alternatiividel on üles astunud viimaste aastate jooksul üle paarisaja ansambli Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Rootsist ning abiks olnud üle 200 vabatahtliku.
 
Lelle Alternatiiv sai alguse aastal 2004, kui Lelle noormeeste bänd KukeProtest otsis esinemisväljundit. Kuna kutseid ei tulnud, korraldati ise festival. Aastatega on üritus tasapisi suuremaks paisunud ja nüüdseks leidnud kindla koha muusikasõprade suveplaanides.

Laupäeval leelotame Lelles

Juba sel laupäeval, 12. veebruaril toimub muusikafestival Veebruari Alternatiiv. Asukohaks Lelle Uus Kultuurimaja.

Raju pidu tõmmatakse käima kell 18 ja mis eriti vahva- Sa võid terve öö peopaigas veeta. Pakume Sulle ka magamisvõimaluse. Võta vaid magamiskott kaasa!

Et muusikale kaasa elades kaotatud energiavarusid taastada saaksid, avame ekstraägeda baari, kust süüa-juua hankida saab.

Teie kõrvu paitavad järgmised bändid:Hypnothesia, Tulv, Miip, Punkentsefaliit, KukeProtest, Börte, Ime Ilus Tüdruk ja Spaiks.

Kogu tsirkus maksab Sulle vaid 4 eurot.

 

Kui karud veel ikka talveunes on, siis pärast seda pidu on asjalood muutunud. Me rokime kevade kohale. Kohtume laupäeval Lelles!

 

Veebruari Alternatiiv 2011

Eesti muusikasuve kõige alternatiivsema festivali Lelle Alternatiiv sõsarüritus Veebruari Alternatiiv kutsub Sind veebruari teisel nädalavahetusel taaskord Lelle!

12. veebruaril kell 18 antakse Lelle kultuurimajas avapauk selle talve kõige kuumemale ja meeldivama atmosfääriga muusikaüritusele – Veebruari Alternatiivile.

Esinejad on traditsiooniliselt mahlased ja särtsakad kui hõrk veisepraad. Et aga mitte kogu lõbu ja põnevust ära rikkuda, teatame nende nimed lähinädalate jooksul.

Et väljas on külm ja libe, ei pea sa siiski muretsema – me oleme Sinu peale mõelnud. Oma auto või saani ja hobused saad ilusasti ära parkida ja kui soovid meie krapsakate baaridaamide pakutavat kesvamärjukest tarbida, on peasaalis ööbimisvõimalus olemas. Aga jah, sa lugesid õigesti, meil on tõepoolest baar avatud. Ja milline baar veel!

Kõik see maksab vaid 4 eurot. Pole paha, või mis?!

 

„Mis kaheteistkümnendal veebruaril teed? Läheks suusatama äkki.“

„Lolliks oled läinud või? Lelle lähme!“

„Ahjaa! Veebruari Alternatiiv ju.“

„Kurat, seda ei saa ju ära unustada. Ma võtsin juba kaks kuud varem selleks ürituseks puhkuse!“

 

Kohtume Lelles!

Sa ei taha sellest üritusest ilma jääda. Usu mind!

 

Lavale astuvad

Hypnothesia        
Tulv        
Miip        
Punkentsefaliit        
KukeProtest        
Börte        
Ime Ilus Tüdruk
Spaiks     

 

Lelle Alternatiiv '10 esinejad on selgunud

Selgunud on 9.-11. juulil toimuva muusikafestivali Lelle Alternatiiv '10 esinejad. Seitsmendat korda Raplamaal Lelles toimuval alternatiivmuusika festivalil astuvad üles 100 ansamblit Eestist ja välismaalt.

Suve suurimaid ja omanäolisemaid vabaõhu muusikafestivale Lelle Alternatiiv toimub sel aastal mastaapsemalt kui iial varem. 9.-11. juulini rõõmustavad Lelles publikut 100 artisti. „Artistid, nagu ürituse publikki, on kõige erinevamate muusikastiilide esindajad ja austajad ning selle unikaalse ürituse tarbeks tullakse kohale nii kaugematest Eesti paikadest kui ka välisriikidest,“ lausus festivali korraldaja Vallo Hansen. „Lelle Alternatiiv on tuntud teistsuguse lähenemise ning esmapilgul ulmeliste ideede eduka elluviimise poolest. Olgu nimetatud kasvõi kahe aasta tagune üritus, kui festivalil mängis 64 ansamblit – seda ilma pausideta kolmekümne kahe järjestikkuse tunni jooksul. Tänavuaastane kontseptsioon on veelgi laiahaardelisem,“ märkis Hansen.

Vallo Hanseni sõnul avaldas festivalil ülesastumise soovi 250 artisti. Enim publiku hääli kogunud ning korraldajate kuulmismeeli erutanud kandidaatidest valiti välja 100 õnnelikku, kes pääsevad esinema. Artistid näitavad oma kunsti neljal täismõõdus kontsertlaval. Lisaks on töös ööklubi ja akustilise kontserdi omadusi ühildav „Hommikuklubi”.Täielik ajakava ning info ürituse ja esinejate kohta asub aadressil www.lellealternatiiv.ee.

Piletite müük stardib!

Lelle Alternatiiv 2010 piletite eelmüük on alanud. Lelle Alternatiivi kodulehel algab kolmapäeval Eesti ürituste- ja muusikamaastikul uudse lähenemisega piletimüük. Alates 07.04.10 pakub muusikafestival Lelle Alternatiiv külastajatele võimalust soetada endale festivali pilet lihtsalt ja mugavalt oma kodulehelt.

9.-11. juulil Lelles toimuvale festivalile saab pileti osta igaüks. Vajutades kodulehel nupule “Osta pilet” oledki meie poes. Valid sobiva koguse pileteid ja maksad läbi internetipanga. Pilet jõuab koju kätte e-posti teel. Prindid selle välja ja peopaiga uksed on sinu jaoks valla.

Nagu eelnevalt lubatud, võimaldame kuni 13. juunini soetada pääsmeid 175 krooniga. Hiljem ja kohapealt ostes on hinnaks 200 krooni.

 

Lelle Alternatiiv 2010 piletite eelmüük on alanud.  Lelle Alternatiivi kodulehel www.lellealternatiiv.ee algab kolmapäeval Eesti ürituste- ja muusikamaastikul uudse lähenemisega piletimüük. Alates 07.04.10 pakub muusikafestival Lelle Alternatiiv külastajatele võimalust soetada endale festivali pilet lihtsalt ja mugavalt oma kodulehelt.

 

9.-11. juulil Lelles toimuvale festivalile saab pileti osta igaüks. Vajutades kodulehel nupule “Osta pilet” oledki meie poes. Valid sobiva koguse pileteid ja maksad läbi internetipanga. Pilet jõuab koju kätte e-posti teel. Prindid selle välja ja peopaiga uksed on sinu jaoks valla.

 

Nagu eelnevalt lubatud, võimaldame kuni 13. juunini soetada pääsmeid 175 krooniga. Hiljem ja kohapealt ostes on hinnaks 200 krooni.