Tühista tellimus

Uudised

Tõstamaa Alternatiiv

Tere, mu seiklushimulised noored sõbrad!
Mina olen rajude vuntsidega rock´n´rolli omnibussi juht VÄINO ja mul on hea meel teatada, et hoolimata sellest, et meie BAZ-bussil karbuss jupsib ja jagaja nöögib, paistab meie peade kohal soe kevadpäike ja me jätkame oma seiklusterohket reisi.
Järgmise peatuse teeb Alternatiivi karavan juba 23. mail Pärnu maakonnas, kauni Tõstamaa õdusas kultuurimajas. Rock`n`rolli helid hakkavad kultuurimaja talveks toppimata jäänud aknapragudest kostuma siis, kui algab õhtu. Ja vaibuvad paar tundi peale südaööd. Selle aja sees trambivad lavale ja lavalt maha kaheksa bändi poolsada kevadiselt mudast saapapaari.

Bussile astuvad: T69, KukeProtest, Tule Taevas Appi, John Stuart Mill, Scansi, Nuumen, Popsandals, BoB.


Sina, mu noor sõber aga jäta juba praegu meelde:

Tõstamaa Alternatiiv
23 MAI
20.00 - 02.00
Tõstamaa Kultuurimaja
www.tostamaa.lellealternatiiv.ee
www.tostamaa.ee

Kaugelt tulijatele ööbimisvõimalus.

Tervitades
rajude vuntsidega bussijuht VÄINO

Olulist infot!

Festivali ala ja telklaager avatakse reedel 4. juulil kell 14:00, suletakse pühapäeval 6. juulil kell 14:00. Kahe päeva pilet ainult 100 EEK- selle eest saab nautida 60 bändi 32 tunni jooksul, eraldi parkimis- ega telkimispiletit lunastama ei pea.

Olulise kodukorra (link) punktina peab välja tooma, et see aasta oma joogiga (ei karastus- ega alkohoolse) festivali alale ei lubata. See-eest on kerge alkoholi 0,5 L ühiku hind ainult 16 EEK! Samuti on soodsad ka toitude hinnad (menüü google avatud dokumendina).

See aasta saab end värskendada lisaks järves suplemisele ka mõnusa leiliga. Jah festivali on lisaks ka saun, mis on samuti kõigile külastajatele tasuta.

Esmaspäevast hakkab kodulehel ilmuma kohapealsetest eeltöödest (saunaehitamine, niitmine, lehmakookide korjamine, siltide tegemine-paigaldamine jpm) jutustav piltidega vürsitatud blogi (link).

Tänu StriimiPuhvetile ja Levirale saab toimuma festivali otseülekanne internetis (link).

Kodulehele lisatud ka festivali ala kaart (link).

Külastajale 09

Lelle Alternatiivi nänn saab tellida kuni 25.06

HEI HEI HEI! Kuni kolmapäevani (25.06.08) saab veel tellida festivali ajaks endale Lelle Alternatiivi särk selga ja rätik pähe. Vormista tellimus http://www.lellealternatiiv.ee/?page_id=116

Esinejad

Lelle Alternatiivi kodulehel on nüüd võimalik kuulata 4.-5. juuli 2008 Lelles üles astuva 60 esineja demo(sid), vaadata video ja lugeda lisainfot. http://www.lellealternatiiv.ee/?page_id=121

Bändid 09

PRESSITEADE - 121 ansamblit soovib esineda Lelle Alternatiivil

Kaks lava kõrvuti, kaks päeva jutti! Ehast koiduni 60 livebändi, 32 tundi katkematut muusikat! Puhas soojärve hõng ja hommikune udu! Kõike seda kätkeb endas 4.-5. juulil Raplamaal toimuv Lelle Alternatiiv.

Kolme kuu jooksul registreerus Lelle Alternatiivile esinema 121 ansamblit Eestist, Leedust, Lätist, Rootsist ja Soomest. Kes on need 60 bändi, kes astuvad Lelles lavale? Kolme nädala jooksul on teil, huvilised, võimalik otsustamisele kaasa aidata, andes oma hääle www.lellealternatiiv.ee.

Lelle Alternatiiv sai alguse kohalike poiste esimestest muusikalistest katsetustest. Noorel bändil KukeProtest polnud erilisi esinemisvõimalusi ja seetõttu otsustati ise üks kontsert korraldada. Aastal 2004 nägi ilmavalgust esimene Lelle Alternatiiv, kus esines 7 bändi.

PRESSITEADE - 32 tundi ehedat rock´n´rolli ehk Lelle Alternatiiv ´08

Toimub 2- päevane Rock´n Rolli küla, kus muusika ei katke hetkekski. Kahel laval kõrvuti, kahel päeval jutti, ehast koiduni 60 livebändi, mitte ühtegi pausi, puhas soojärve hõng ja hommikune udu. Pidutseme, kuni uni lõpuks jalust rabab! Kaasa on soovitav haarata vaid lebomatt ja magamiskott külje pehmendamiseks! Tule roki Lelle Alternatiivil!

20. aprillini toimub esineda soovivate ansamblite registreerimine 4. ja 5. juulil Raplamaal toimuvale muusikafestivalile Lelle Alternatiiv.

Käesolev festival on järjekorras viies. Lavale astub 60 bändi, sealhulgas 10 välismaalt. Kes konkreetselt publikumi ette jõuab, selle otsustab žürii ja publik. Rahvas saab oma lemmikule hääle anda kodulehel www.lellealternatiiv.ee toimuva hääletuse kaudu 21.04. - 15.05.2008.

Lelle Alternatiiv sai alguse kohalike poiste esimestest muusikalistest katsetustest. Noorel bändil KukeProtest ei olnud kusagil esineda ja seetõttu otsustati ise üks kontsert korraldada. Aastal 2004 esines Lelle Kultuurimajas 7 bändi ja nägi ilmavalgust esimene Lelle Alternatiiv.

Lisainfo:
Peakorraldaja – Vallo Hansen 51 61 477, vallo@lellealternatiiv.ee
Bändid ja heli – Tanel Lips 53 493 386, tanel@lellealternatiiv.ee
http://www.lellealternatiiv.ee

Lelle Alternatiivi nänn

Tahad suvisel Alternatiivil tunda end kui kodus? Sul on see võimalus. Nimelt saab sel aastal tellida ürituse ametlikke särke, pearätikuid kui ka autoakna kleebiseid. Sellise varustusega paistad ka mujal silma - garanteeritud!
Telli http://www.lellealternatiiv.ee/?page_id=116.

Video Lelle Alternatiiv ‘07 - kaks päeva õhtujuhina

Eriti magus uudis neile, kes käisid eelmisel aastal Lelle Alternatiivil. Valminud on video, mis kajastab just seda sündmust. Jah, just nimelt- sul on võimalus meenutada eelmist suve ja samas põnevusega otsida, äkki oled ise ka lindile jäädvustatud.
Kuid kohe kindlasti ei ole see video mõeldud vaid kohal käinutele. Kui rusikas silmaauku sobib see ka neile, kes lihtsalt soovivad saada aimu, mis üritus see üldse on. Nii et vaata http://www.lellealternatiiv.ee/?page_id=16#video!