Lelle Alternatiiv 2006

kuulutuse_2006_v 8. juulil 2006 toimus üritus kolmandat korda. Festival oli kolinud alevist ja Lelle kultuurimajast välja, looduskaunisse Imsi järve äärsesse mäestikku.

Lavaks sai kohale veetud rekka kast, selle kõrval kõrgus suur kuusk, mille varjus oli bändimeestel mõnus lavale astumist oodata. Rahvas istus künkaveerul kaares ümber lava või elas kaasa lava ees näppu visates. Kui õhtupäike liiga palavaks läks, sai metsaveeres seisvast autosuvilast ülisoodsat keelekastet juurde muretseda või enda ihu sealsamas ligidal asuvasse Imsi järve nimelisse veekogusse kasta.

Laval olid järgmised staarid: Pohuistlik Kapitulatsioon, Canis Lupus, Gravitatioon, Cord, Tora Bora, Belka, Börte, KukeProtest, Tige Vile, Zeromantic, Varuväljapääs, Alias, Die Moriz, Rock Crime , John Stuart Mill, Kitsas T, Gravity.

Üritusest saadud pisukese tuluga toetati Lelle korvpalliplatsi ehitust.

 

Täname!

Aino Virkus, Andres Valino, FC Lelle poisid, Indrek Karilaid ja MTÜ Hiiekõnnu, Jüri Aarma ja Maaleht, Kaire Koslov ja Nädaline, Margus Pilt ja Raadio Mania, Mariina Madisson ja MTÜ Lelle Kultuuri- ja Haridusselts, Markus Tõnisson ja Wirepulleri Disainipunker, Rita Peussa ja Kehtna Vald, Sulev Ots, Tanel Tatter ja Postimees, Tarmo Roos, Vaiko Eplik ja Raadio2, Balti Kontsert, ETV, Kultuurkapital, Kultuurkapitali Raplamaa Fond, Saku Rock, Trükikoda Stampline.

Kõiki, kes nõu, jõuga ja publikuna ürituse toimumisele kaasa aitasid

Aitäh!

 

Trükimeedia

Postimees 01.07.2006

Nädaline 08.06.2006

SL Õhtuleht 01.07.2006


Videod

The Belka, Börte, Canis Lupus, Cord, Die Moritz, Gravitatsioon, Gravity, Kitsas T, KukeProtest, Pohuistlik Kapitulatsioon, Rock Crime, Tige Vile, Tora Bora, Varuväljapääs, Zeromantic.

 

Lelle Alternatiiv 2006 pildid