Veebruari Alternatiiv 2011

Veebruari Alternatiiv 2011

 

Eesti muusikasuve kõige alternatiivsema festivali Lelle Alternatiiv sõsarüritus Veebruari Alternatiiv kutsub Sind veebruari teisel nädalavahetusel taaskord Lelle!

12. veebruaril kell 18 antakse Lelle kultuurimajas avapauk selle talve kõige kuumemale ja meeldivama atmosfääriga muusikaüritusele – Veebruari Alternatiivile.

Esinejad on traditsiooniliselt mahlased ja särtsakad kui hõrk veisepraad. Et aga mitte kogu lõbu ja põnevust ära rikkuda, teatame nende nimed lähinädalate jooksul.

Et väljas on külm ja libe, ei pea sa siiski muretsema – me oleme Sinu peale mõelnud. Oma auto või saani ja hobused saad ilusasti ära parkida ja kui soovid meie krapsakate baaridaamide pakutavat kesvamärjukest tarbida, on peasaalis ööbimisvõimalus olemas. Aga jah, sa lugesid õigesti, meil on tõepoolest baar avatud. Ja milline baar veel!

Kõik see maksab vaid 4 eurot. Pole paha, või mis?!

 

„Mis kaheteistkümnendal veebruaril teed? Läheks suusatama äkki.“

„Lolliks oled läinud või? Lelle lähme!“

„Ahjaa! Veebruari Alternatiiv ju.“

„Kurat, seda ei saa ju ära unustada. Ma võtsin juba kaks kuud varem selleks ürituseks puhkuse!“

 

Kohtume Lelles!

Sa ei taha sellest üritusest ilma jääda. Usu mind!

 

 

Lavale astuvad

Hypnothesia        
Tulv        
Miip        
Punkentsefaliit        
KukeProtest        
Börte        
Ime Ilus Tüdruk
Spaiks     

 

NB! Peale teist ja peale neljandat bändi tulevad rahva ette väikese vaheesinemisega M-Dance tantsukooli esindustiim M-Attack. Uuri lähemalt nende kodukalt www.tantsimine.ee/mdance!